Închis

Redactare articole destinatii de vacanta

Cautam persoane pentru redactarea de articole axate pe travelling/vacante. Hai in echipa noastra!

Care sunt responsabilitatile tale in echipa:

- Sa faci research si sa scrii articole despre destinatii de vacante(obiective turistice, itinerarii, bugete realiste)

- Sa faci articole 100% originale

- Optimizare SEO

- Sa identifici oportunitati de imbunatatire a continutului

- Sa fii creativ, ne place sa vii cu idei de articole!

- Sa fii perseverent si la curent cu tendintele

Hai sa ne cunoastem.

Preț/articol(de început): 30 lei

Aptitudini: Article Writing

Despre client:
( 1 părere ) SATU MARE, Romania

ID Proiect: #33678966

15 freelanceri licitează în medie 7€/oră pentru acest proiect

(26 recenzii)
5.1
andramadalina

Salut, sunt freelancer de peste 7 ani pe platforma, am studii complete de jurnalism si facultatea de Istoria Artei. Cred ca pot veni cu un unghi bun si ca pot fi un membru simpatic al echipei. Mi-ar placea sa ma alatur Mai multe

€4 EUR / oră
(10 recenzii)
4.1
(13 recenzii)
3.8
sujonfreelancer2

"Hi, Hope you are doing well! Thanks for posting your Article writing project requirement on freelancer.com. It will be a great pleasure to work on your project. I have checked your requirement, yes I can do it becaus Mai multe

(15 recenzii)
3.6
AGreaca94

Buna ziua, Consider ca sunt candidatul perfect pentru acest tip de job. Am mai creat articole de tip SEO si linkbuilding in trecut si am experienta in scrierea articolelor de acest tip. Va rog sa ma contactati pentru Mai multe

(4 recenzii)
2.6
naturallooks66

"Hi, I will transform lackluster content into informative, entertaining, and easy to read copy for blog posts, websites, and articles. I dedicate ample time to each project to ensure I deliver a final project you are Mai multe

(1 părere)
2.0
bogdanudrescu123

Buna ziua, Am citit anuntul dumneavoastra si cred ca sunt potrivit pentru acest job. In acelasi timp consider ca pe baza calitatilor si a experientei mele va pot ajuta sa imbunatatiti site-ul dumneavoastra si sa creste Mai multe

(2 recenzii)
1.8
Semperjoy

Hi there Being a professional researcher and experienced copywriter, I can surely assist you in writing well-researched, captivating, and impeccable blog articles. I am an experienced writer having clarity, a strong vo Mai multe

(0 recenzii)
0.0
melindadigital

Buna ziua, Am citit cu atentie cererea dumneavoastra. Va pot ajuta cu mare placere. Astept cu interes mai multe detalii. Multumesc, O zi excelenta!

€30 EUR / oră
0.0
sconstantin70

Buna dimineata tuturor! De curand am intrat in posesia unei masini electrice si cred ca mi-ar placea sa ma implic in realizarea unor documentarii privind principalele destinatii de vacanta din Romania si Europa si mobi Mai multe

0.0
contentwriter080

Sunt interesata de propunerea dumneavoatdra si mi-ar placea sa colaboram. Am mai creat articole axate pe travelling. Astept cu interes mai multe detalii Multumesc!

0.0
g2522574

Pentru că am făcut mai multe proiecte despre obiective turistice@$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$@$@_@_@-#+

€9 EUR / oră
0.0
aangelicawhite

Buna ziua. Aș scrie cu plăcere și într-o manieră originală astfel de articole. Respect termenele și predau articolele la timp.

0.0
RoxennaB

Buna ziua, sunt interesata de acest proiect, va rog sa imi oferiti mai multe detalii. Consider ca mi se potriveste, fiind o fire creativa si perseverenta. Multumesc!

0.0
tufaadrian

Buna ziua, Am scris articole pentru sute de site-uri - in principiu descrieri pentru site-uri, dar si articole zilnice. Alte articole au fost scrise ca hobby pe partea de dezvoltare personala > 1000. In acest moment Mai multe

€6 EUR / oră
(1 părere)
0.2