Anulat

Operator prelucrare date

Candidatul ideal

Daca esti o persoana responsabila, dinamica, eficienta si iti place sa lucrezi de la calculator, este posibil sa fi unul dintre colegii nostri care ne vor ajuta la dezvoltarea platformei on-line si a afacerii. Avem nevoie de persoane cu viziune care sa adere la visul nostru de a fi cei mai buni in ceea ce facem.

Descrierea jobului:

Ce asteptam de la tine: Creare, dezvoltare si administrare baza de date pentru site magazin online; Introducere produse in magazin online; Cunostinte de limba engleza si Italiana (reprezinta un avantaj); Capacitate de analiza; Orientare catre obiective; Atentie la detalii; Cunostinte avansate Ms- Office- Fotografiere si video produse (avantaj); Rapiditate si acuratete la dactilografiere.

Oferta: Salariu motivant pe proiect + bonusuri. Posibilitate de lucru la domiciliu, dupa o perioada de proba. Posibilitate de dezvoltare.

Descrierea companiei: SC MotoRevolution SRL este firma de distributie de piese de schimb pentru scutere si motociclete care activeaza pe plan local, national si international care intentioneaza sa dezvolte o franciza pe aceasta nisa atat in Romania cat si in alte tari in urmatorii 2 ani.

Aptitudini: Microsoft, Microsoft Office, Română

Vezi mai multe: operator prelucrare date freelance, deo data entry operator is urgently required for an central govt office in chandigarh salary 17500 it is a contractual job inter, date entry operator vacancies junagadh gujarat, Date Entry Operator, data entry operator exam date, data entry control operator mcq and written exam date, bangladesh krishi bank post data entru operator exam date&time, computer operator data entry office assistance office assistant ms office jobs, structuri date proiect sistem programabil prelucrare datelor, operator date, dhtmlxgrid filter operator date, practical test data entry operator national book trust india, dtp operator job national book trust delhi, dagupan city national school principal office, icfai national college regional office hyderabad

Despre angajator:
( 0 recenzii ) 1 Decembrie, Romania

ID Proiect: #14230914

1 freelancer licitează în medie 222€ pentru acest proiect

%bids___i_sum_sub_35%%project_currencyDetails_sign_sub_36% EUR în 10 zile
(0 recenzii)
0.0