Închis

Mid-Senior PHP Developer

Candidatul ideal:

- Cunostinte solide de PHP, MySQL, NoSQL, HTML, JS, AJAX, CSS

- Minimum trei ani de experienta in domeniu

- Curiozitate foarte mare de testare a tehnologiilor nou aparute

- Experienta cu Memcache si alte tehnologii similare reprezinta un avantaj

Descrierea jobului:

Developerul nostru trebuie sa fie o persoana energica, entuziasta si foarte talentata, care sa aibe o pasiune reala fata de programare si fata de tehnologii noi. El/Ea va fi implicat in dezvoltarea si mentenanta platformei noastre de advertising si va aduce noi functionalitati acesteia.

Sediul [url removed, login to view] este situat in Bucuresti

Alaturandu-va echipei noastre, veti intra intr-un mediu foarte dinamic si in plina evolutie. Oferim oportunitati nelimitate de imbunatatire, salariu competitiv, program flexibil, colectiv placut, si un loc intr-un sediu modern in Bucuresti.

Informatii suplimentare:

Tipul jobului: Full-time

Nivel de experienta: Mid-Senior level

Descrierea companiei:

[url removed, login to view] este o platforma internationala de publicitate on-line care livreaza milioane de reclame lunar care ajung la milioane de oameni de pe tot globul. Printr-o focalizare foarte puternica pe divertisment (entartainment) portofoliul companiei se constituie, in prezent, din peste 100 000 de website-uri care beneficiaza de parteneriatele de succes ale companiei cu un numar mare de branduri de top. Punctul forte al platformei [url removed, login to view] consta in tehnologia de ultima generatie de gestionare a reclamelor si de instrumentele interne foarte avansate.

- Peste 3 de milioane de reclame pe luna

- Atinge peste 100 000 de vizitatori pe zi

- Este unul din top 250 cele mai vizitate site-uri din lume

- Invatam impreuna noi tehnologi si le perfectionam pe cele deja cunoscute.

Nota: Se va lucra de la sediul din Bucuresti! Va rugam aplicati doar daca puteti intruni aceasta conditie!

Aptitudini: HTML, Javascript, MySQL, NoSQL Couch și Mongo, PHP

Vezi mai multe: programare php, php developer bucuresti, html php developer, developer on line, advertising sa, advertising on line, chaning existing sites theme moodle developer php, developer php karachi, zencart developer php ukraine, developer php integrate google, php vb6 mid, web developer php programmer dubai sharjah required, shanghai developer php mysql, web developer php required kitchener, developer php iran, website developer php mysql asp lagos

Despre angajator:
( 0 recenzii ) Romania

ID Proiect: #8306584

3 freelanceri licitează în medie 222222223194$ pentru acest proiect

fullymagento

Dear Sir, We read your description , we are experts in PHP,Codeigniter,CorePHP, Wordpress and Mobile Apps have done many websites from simple to. We are a company with 35+ highly skilled designers and developers wi Mai multe

%bids___i_sum_sub_35%%project_currencyDetails_sign_sub_36% USD în 30 zile
(26 recenzii)
6.0
Samir2

Bună seară , sunt mai mult decât încântat să găsesc proiectul dumneavoastră ! Numele meu este Samir Alexandru , sunt programator din 2010 , sunt din Bucureşti ( mai exact sectorul 6 ) , am 22 de ani. Lucrez în domen Mai multe

%bids___i_sum_sub_35%%project_currencyDetails_sign_sub_36% USD în 31 zile
(48 recenzii)
5.8
hassaank017

Yup Having Great Dealt with !! can Work For Full Year With You expertise in gaming Angualrjs, Javascript Libraries, M here ANy Time Ping Me Up!! hassaan-1 Skype!! Some games Also Developed Will Be Free 4 u!! By The Mai multe

%bids___i_sum_sub_35%%project_currencyDetails_sign_sub_36% USD în 350 zile
(0 recenzii)
0.0