Programator Web (CMS: WordPress)

Închis Postat la acum 5 ani S-au achitat serviciile după ce au fost prestate
Închis

100 €

Companie de construcții din Târgu-Mureș recrutează Programator Wordpress Fronted+Backend.

Printre Responsabilitățile tale se numără:

- proiectare, planificare și dezvoltare module noi pentru platformele online existente;

- vei dezvolta cod de la zero sau vei adapta codul existent astfel încât să respecți brief-ul propus;

- mentenanță și administrare pentru proiectele deja existente

Cerințe:

- Experiență în domeniu de cel puțin 1 an de zile;

- Experiență în utilizarea platformei WordPress;

- Experiență în HTML, CSS;

- Experineță în MySql;

- Cunoștințe în utlilizarea PHP- OOP;

- Cunoștințe solide de operare MS Office;

- Limbă engleză la nivel mediu (scris, citit).

Cerințe pentru exercitare:

- Atenție concentrată și distributivă;

- Inițiativă;

- Seriozitate, dedicare, atitudine și gândire pozitivă, dorință și capacitate de a învăța, dornic de a găși mereu soluții, concentrat pe rezultate;

Ce oferim:

- Program de muncă flexibil (se poate lucra și de acasă);

- Mediu de lucru tânăr, dinamic și de perspectivă;

Cautam o persoana din ROMANIA

CSS HTML PHP Design site-uri web WordPress

ID Proiect: #16978098

Detalii despre proiect

18 propuneri Proiect la distanță Activ acum 5 ani

18 freelanceri plasează o ofertă medie de 10$/oră pentru proiect

lightingdavid

Hello. I have read your project descripton carefully. My skils are matched your requirements well and very interest. Contact me please. Thanks.

$12 USD / oră
(171 recenzii)
6.4
dhavalschotaliya

Hello, i have reviewed your requirement and i am interested in your job. I have 5+ year experience of Wordpress, PHP, HTML, MySql so i think i will the best fit to your requirement. I can show you my previous work an Mai multe

$8 USD / oră
(161 recenzii)
6.3
softhunters

Hello, As per project description, you are looking for a Wordpress developer for Fronted + Backend developemnt of the website. I have Rich experience in website development and I will provide you desired solution Mai multe

(15 recenzii)
5.1
rohitfreelancer9

Hi I am new in freelancer but have gained + 4 yrs Experience as a Web Designer and Developer with an IT Organisation and recently decided to become a freelancer Working together, I believe we can do the best that Mai multe

(0 recenzii)
0.0