Închis

Consultant SAP SD Senior

Cautam un consultant SAP SD pentru un proiect local de ERP.

Responsabilitati:

-Configurare,

-Testare,

-Suport pentru echipa interna de consultanti,

-Training pentru key-users.

Cerințe job:

-Aceasta pozitie necesita un consultant senior SAP SD cu experienta in implementarea acestui modul. Experinta in Retail este un bonus.

Alte informații:

Tip contract: Freelance, 6+ luni

Salariul: In functie de experienta

Aptitudini: ERP, SAP, Testare software

Vezi mai multe: testing software freelance, software testing training, software testing job freelance, software testing freelance job, software contract job, senior contract, sap retail freelance, sap freelance de, sap freelance consultant sd, retail training freelance, local consultant, job suport freelance, job software freelance, job freelance consultant, job de freelance, freelance training consultant, freelance software job, freelance software de, freelance senior sap consultant, freelance sap sd

Despre angajator:
( 0 recenzii ) Romania

ID Proiect: #6667803