Specialist Marketing Online, SEO

Închis Postat la Apr 15, 2015 S-au achitat serviciile după ce au fost prestate
Închis S-au achitat serviciile după ce au fost prestate

Candidatul ideal:

Experienta in marketing online, SEO, Google Analytics, Adwords.

Cetatenie Română.

Nisa Adult

Descrierea jobului:

Optimizarea SEO

Gestionarea contului AdWords.

Analiza statisticilor din Google Analytics.

Propunerea şi implementarea de noi strategii de marketing online.

Rog sa nu aplice la acest job persoanele fara experienta.

Internet Marketing Crearea linkurilor Marketing SEO

ID Proiect: #7492066

Detalii despre proiect

11 propuneri Proiect la distanță Activ May 22, 2015

11 freelanceri plasează o ofertă medie de 1708€ pentru proiect

seopedia

Hello …We are ranked in TOP5% in the SEO Field by Freelance. Please check our REVIEWS for reference. SEOPedia provide the most ADVANCED and EFFICIENT SEO SERVICE, for the improvement of your online business performan Mai multe

€1500 EUR în 120 zile
(210 recenzii)
7.3
Mexxy

Buna ziua! Am citit cu atentie cererea dumneavoastra! Va pot ajuta cu mare placere! Astept cu interes mai multe detalii! O zi excelenta!

€2500 EUR în 10 zile
(1 părere)
3.3
DanielaNeacsu

Buna ziua, mai jos gasiti experienta mea - 8+ ani web development - 8+ ani SEO - 5+ ani Wordpress Specialist - 5+ ani Video Editor - 10+ ani content and creative writing Da, am experienta in domeniul adult (d Mai multe

€1777 EUR în 3 zile
(1 părere)
2.8